معرفی پروژه

پروژه متا بوک طراحی اجرا و پیاده سازی وبسایت فروش کتاب الکترونیک و صوتی

نوع سیستم مدیریت محتوا : وردپرس

قالب: دیجی آکادمی

زمان تحویل پروژه: 12 روز

دریافت اینماد 1 ستاره و درگاه بانکی

امکانات اضافه: دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت و ارسال فایل به ایمیل کاربر + جمع آوری ایمیل کاربران در برگه پرداخت + اتصال هاست دانلود به سایت

« مشاهده پیش نمایش »

« مشاهده پیش نمایش زنده »

درباره وبسایت متابوک

ما در متا بوک ارائه دهنده انواع کتاب های الکترونیک و صوتی با قیمت و تخفیف عالی هستیم که سعی بر گسترش فرهنگ کتابخوانی در کشور هستیم .

شما قصد خواندن چه کتابی را دارید؟ کتاب ها روانشناسی , کتاب های رمان , اقتصادی و مدیریتی , کودکانه , شعر و قصه , کمک درسی و دانشگاهی , بازاریابی و … باید بدانید که برای تمامی این حوزه ها و هر حوزه ای که شما فکرش را کنیدکتاب وجود دارد . بیشتر کتاب های معروف در متا بوک موجود است .

از برترین کتاب های رمان میتوان به کتاب کتابخانه نیمه شب و کتاب مغازه جادویی اشاره کرد

کتاب های روانشناسی در دسته کتاب های روانشناسی و کتاب صوتی کیمیاگر و کتاب صوتی 1984 پیشنهاد ما به شماست.

خرید کتاب الکترونیک و صوتی

به دنبال یک مرجع معتبر برای دانلود کتاب هستید؟ به دنبال پشتیبانی خوب هستید؟ ایا از اینکه نمیتوانید فایل کتاب را از دیگر وبسایت ها دانلود کنید ناراحتید؟

متاسفانه یکی از مهم ترین مزیت های کتاب های الکترونیک , قابلیت استفاده آسان آن است که که با قفل گذاری کتاب ها این امکان از دست شما خارج می شود و حتی شما نمی توانید تکه ای از متن آن را دیگر سایت های دانلود کتاب کپی کنید تا برای دوستان ارسال کنید!

کتاب های متا بوک به صورت PDF عرضه شده و بلافاصله بعد از پرداخت قابلیت دانلود آن را دارید تا در هر دستگاهی و در هر زمانی بتوانید مطالعه کنید.

رسانه متابوک علاوه بر کتاب های الکترونیکی به انتشار دانلود کتاب صوتی هم پرداخته که مزیت های فراوانی نسبت به باقی کتاب های pdf را داراست

تمامی کتاب های متا بوک نسخه اورجینال میباشند و پشتیبانی همیشگی ما در خصوص سوالات شما را دارا میباشند.

دانلود کتاب‌های رایگان و محبوب

برای دانلود رایگان کتاب می‌توانید با جستجوی کتاب رایگان فارسی در متا بوک به تعداد بسیار زیادی از کتاب‌های معروف ایران و جهان که برای شما قرار داده شده  دسترسی پیدا کنید.